•  

O nas

Gminna Spółdzielnia w Trześni

Gminna Spółdzielnia, to rodzaj spółdzielni handlowo-produkcyjno-usługowej prowadzącej działalność na terenach większości gmin wiejskich i miejsko-wiejskich w Polsce. W czasach PRL-u jako jedyne prowadziły działalności handlową, usługową oraz produkcyjną na wsiach. Posiadamy bogatą tradycję, doświadczenie, jesteśmy odpowiedzialną spółdzielnią, która dba o rozwijanie sieci usługowej i handlowej.

Dobrze zaopatrzone punkty handlowe pozwalają mieszkańcom gminy uniknąć wypraw do większych miast w celu zrobienia podstawowych zakupów. W naszych sklepach dostaną Państwo produkty pierwszej potrzeby oraz wszelkie towary przemysłowe i spożywcze. Dbamy, aby nasz asortyment w sklepach spożywczych oraz sklepach przemysłowych spełniał oczekiwania Klientów. Oferujemy produkty wysokiej jakości, a przy tym nie podwyższamy cen, oferujemy bardzo atrakcyjny cennik.

Spółdzielnia handlowa w Gminie Gorzyce

Gmina Gorzyce leży w północnej części Podkarpacia, na Równinie Tarnobrzeskiej, w dolinie Wisły i Sanu. Dzięki korzystnym warunkom klimatycznym i środowiska naturalnego, bardzo dobrze rozwinięte jest tutaj rolnictwo. Dumą regionu jest fasola „Piękny Jaś”, która rozprowadzana jest nie tylko na terenie Polski, ale również poza granicami naszego kraju.

Na terenie gminy działają dwie spółdzielnie: Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska oraz Spółdzielnia Mieszkaniowa. Dzięki urozmaiconemu krajobrazowi nasza gmina jest doskonałym celem wycieczek turystycznych. Szczególnie polecamy nasz region miłośnikom wędkowania i obserwowania zwierząt i ptaków.

Według zapisu w deklaracji przystąpienia do Wojewódzkiego Związku Gminnych Spółdzielni SAMOPOMOC CHŁOPSKA wystawionej w dniu 30 stycznia 1954 roku Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” w Trześni powstała 22 marca 1946 roku i została wpisana do rejestru Spółdzielni w Sądzie Państwowym w Rzeszowie pod nr RS.VI 72. Założycielami Spółdzielni byli: Józef Wódz i Władysław Zioło.

7_LUB13_4388565_2_

 

8_LUB13_4388565_2_